Izpiti občanov februarski rok 2019

Izpiti občanov – februarski rok 2019

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občanov februarski rok 2019

Uvrščeno v izpiti, obvestilo

Izpiti občanov – decembrski rok 2018

Izpiti občanov – decembrski rok 2018

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občanov – decembrski rok 2018

Uvrščeno v izpiti

Izpiti občanov – majski rok 2018

Izpiti občanov – majski rok 2018

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občanov – majski rok 2018

Uvrščeno v izpiti, obvestilo

Izpiti občanov – oktobrski rok 2017/2018

Izpiti občani oktobrski rok 2017/2018

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občanov – oktobrski rok 2017/2018

Uvrščeno v izpiti

Izpiti občani – oktobrski rok 2016/2017

 

 

PISNI IZPIT

Torek, 11.10.2016

Matematika in vsi jeziki ob 8. 00 v učilnici 100C

Nadzor:Vilhar

 

USTNO – KOMISIJSKI IZPITI:

 

Predmet Profesor Dan, ura izpita Učilnica
MAT,FIZ Meze,Firm,Milutinovič sreda,12.10.2016 ob 12.50 22
SLO Jevnikar,Jež,Vilhar sreda, 12.10.2016 ob 11.10 200b
TSV,POZ,DDH Laslo,Lodrant,Ukota četrtek, 13.10.2016 ob  11.10 11
OTI Delgiusto,Laslo,Mužina, petek,14.10.2016 ob 8.50 31
KOP Vilhar,Mužina,Jevnikar četrtek,13.10.2016 ob 8.50 14
02 VIC Živkovič,Miklobušec,Vilhar sreda,12.10.2016 ob 9.40 uč. strežbe
M3 OGP, OSG Miklobušec,Živkovič,Mužina sreda,12.10.2016 ob 11.10 uč. strežbe
M8 KVS Ličen,Živkovič,Mužina četrtek,13.10.2016 ob 8.00 uč. kuhar.
OSG Miklobušec,Ličen,Vilhar četrtek,12.05.2016 ob 11.30 uč. strežbe

 

 

 

 

 

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občani – oktobrski rok 2016/2017

Uvrščeno v izpiti, obvestilo

Izpiti občani – aprilski rok 2016

PISNI IZPIT

Torek, 12. 4. 2016

Matematika in vsi jeziki, ob 8. 00 uri, v učilnici 24.

Nadzor: Irena Ukota

 

 

USTNO – KOMISIJSKI IZPITI:

 

Predmet Profesor Dan, ura izpita Učilnica
SLO Milutinovič, Jež, Mužina četrtek,14. 4. 2016, ob 13.00 21
MAT, FIZ Meze, Firm, Rev četrtek,14. 4.2016, ob 12.50 22
NEM Ukota, Grgurovič, Mužina sreda, 13. 4.2016, ob 13.00 24
ITA Munda, Cardinale, Vilhar sreda, 13. 4.2016, ob  12.30 48
OST,SPTP, TSV,POZ Lodrant, Laslo, Skrt torek, 12. 4.2016, ob 12.50 11
EKO Delgiusto, Lodrant, Sironi torek,12. 4.2016, ob 14.30 31
OSG,PJPG Miklobušec, Ličen, Vilhar četrtek,14. 4.2016, ob 9.00 uč. strežbe
OSG Ličen, Miklobušec, Vilhar četrtek,14. 4.2016, ob 8.00 uč. kuhar.

 

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občani – aprilski rok 2016

Uvrščeno v izpiti, obvestilo

IZPITI OBČANI – Februarski rok 2015/2016

IZPITI OBČANI

Februarski rok– š.l. 2015/2016

 

 

PISNI IZPIT

Torek, 09.02.2016

Matematika in vsi jeziki ob 8. 00 uri v učilnici 24

Nadzor:Ukota Irena

 

 

USTNO – KOMISIJSKI IZPITI:

 

Predmet Profesor Dan, ura izpita Učilnica
MAT Meze,Firm,Jež četrtek,11.02.2016 ob 12.50 22
NEM Ukota, Grgurovič,Mužina sreda, 10.02.2016 ob 12.50 24
OTI Delgiusto,Mužina,Benulič sreda, 10.02.2016 ob  12.00 31
OST,SPTP, TSV,POZ Lodrant,Laslo,Skrt torek, 09.02.2016 ob 12.50  11
PGŽ;PRZ; BIO Valenčič Pogačnik,Munda,Živkovič torek,09.02.2016  ob 08.50  32
OSG,PJPG Miklobušec,Ličen,Vilhar sreda,10.02.2016  ob 9.00 uč. strežbe
OSG Ličen,Miklobušec,Vilhar četrtek,11.02.2016 ob 8.00 uč. kuhar.

 

Komentarji so izklopljeni za IZPITI OBČANI – Februarski rok 2015/2016

Uvrščeno v izpiti, obvestilo

Izpiti OBČANI, oktobrski rok 2015/2016

SREDNJA ŠOLA

I Z O L A

IZPITI OBČANI

Oktobrski rok– š.l. 2015/2016

PISNI IZPIT

Torek, 13.10.2015

Matematika in vsi jeziki ob 8. 00 uri v učilnici 48

Nadzor:Mužina Dejan

USTNO – KOMISIJSKI IZPITI:

Predmet Profesor Dan, ura izpita Učilnica
SLO Jež,Milutinovič,Majcen četrtek,15.10.2015 ob 14.00 200b
NEM Ukota, Grgurovič,Mužina četrtek, 15.10.2015 ob 13.00 24
ITA Cardinale,Munda,Glavina petek,16.10.2015    ob  13.00 48
MAT Meze,Firm, Delgiusto četrtek,, 15.10.2015 ob 12.00 uč 22
OTS,SPTP, TSV Lodrant,Laslo,Delgiusto petek, 16.10.2015 ob 14.30 uč 11
ŠVZ Benulič,Čuk,Mužina petek,16.10.2015   ob  9.00 teleovadnica
PSI Sironi,Puhar,Vilhar četrtek,15.10.2015 ob 14.30 100A

Ravnateljica

Adelija Perne, univ.dipl.ing.

Komentarji so izklopljeni za Izpiti OBČANI, oktobrski rok 2015/2016

Uvrščeno v izpiti, obvestilo

Izpiti občani – decembrski rok 2014/2015

PISNI IZPIT

Torek, 09. 12. 2014.

Matematika in vsi jeziki, ob 8.50 uri, v učilnici 33

Nadzor: Glavina Kristina

 

USTNO – KOMISIJSKI IZPITI:

Predmet Profesor Dan, ura izpita Učilnica
MAT Radovčič, Firm, Glavina sreda, 10. 12. 2014, ob 13.00 33
NEM, ANG Ukota, Boškin, Grgurovič četrtek, 11. 12. 2014, ob 14.30 24
GOG, POK, GEO Vilhar, Mužina, Skrt sreda, 10. 12. 2014, ob 11.10 kabinet 14
ODA, PRZ Valenčič P., Glavina, Firm torek, 09. 12. 2014, ob 13.45 32
SNJ, PPSJ Ličen, Valenčič P., Vilhar četrtek, 11. 12. 2014, ob 8.00 uč. KUH
TVS, POZ, SPT Lodrant, Laslo, Puhar sreda, 10. 12. 2014, ob 13.00 11

 

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občani – decembrski rok 2014/2015

Uvrščeno v izpiti

Izpiti občani-oktobrski rok 2014/2015

PISNI IZPIT

Torek, 07.10.2014.

Matematika in vsi jeziki ob 8.00 uri v učilnici 14

Nadzor: Breda Puhar

USTNO – KOMISIJSKI IZPITI:

Predmet Profesor Dan, ura izpita Učilnica
SLO Jež, Jevnikar,Vilhar četrtek,09.10.2014 ob 8.50 kabinet 14
NEM Ukota, Boškin,Grgurovič torek,07.10.2014 ob 13.00 24
NKD Skrt, Vilhar, Mužina sreda,08.10.2014 ob 11.10 kabinet 14
USI Kralj, Zorjan,Ravnik četrtek,09.10.2014 ob 14.30 300a
ODA, OSG

 

Valenčiči,Ladiha, Grgurovič sreda,08.10.2014 ob 12.00 32
POZ Lodrant, Delgiusto, Laslo sreda,08.10.2014 ob 10.25 11
POZ,OTS Lodrant, Laslo, Delgiusto četrtek,09.10.2014 ob 8.50 kabinet 14

 

Komentarji so izklopljeni za Izpiti občani-oktobrski rok 2014/2015

Uvrščeno v Nerazvrščeno